انیمیشن

تعداد بازدید: 5842بار

متخصص انیمیشن ، طراحی داخلی و نمای خارجی 3DS Max

بدون شک نرم افزار 3DS Max معروف ترین و محبوب ترین نرم افزار دنیای دیجیتال سه بعدی در سراسر جهان و به ویژه ایران و نیز یکی از قدرتمندترین و کامل ترین آنها می باشد. این نرم افزار که محصول غول نرم افزاری جهان, شرکت Autodesk می باشد دروازه ای بزرگ به دنیای باشکوه دیجیتال سه بعدی را به روی شما می گشاید و به شما امکان می دهد از مرز های بهره وری کاری و خلاقیت فراتر رفته و به اوج قله های تجسم خلاق دست پیدا کنید.  3DS Max طیف وسیعی از انواع کاربران در صنایع و مشاغل و هنرهای مختلف را تحت پوشش قرار می دهد. ایجاد تصاویر واقع نمایانه پروژه های معماری, تولید انواع انیمیشن حرفه ای شخصیت و محیط, ایجاد انواع جلوه های ویژه سینمایی, تولید بازیهای رایانه ای و نیز ایجاد خروجی های جذاب برای محیط وب از آن جمله میباشد.

 بسیاری از معروف ترین محصولات بین المللی تولید شده به کمک این نرم افزار تولید شده اند  مانند ، انیمیشن دنیای اسباب بازی ها, بازی Fallout3 و Resident Evil5

حجم وسیعی از تیزرهای تبلیغاتی سه بعدی با  نرم افزار 3DS Max تهیه و تولید میشوند که این موضوع خود باعث ایجاد یک فرصت شغلی بسیار پول ساز در بازار کار  IT شده است .

دپارتمان تخصصی مجتمع پاسارگاد به عنوان پیشرو در آموزش نرم افزارهای پیشرفته همچون 3DS Max با در اختیار داشتن اساتید مجرب و امکانات سخت افزاری برتر مفتخر به برگزاری دوره تخصصی Max ویژه طراحی معماری و نیز دوره پیشرفته انیمیشن مطابق با بالاترین استاندارد های برترین موسسات بین المللی گرافیک سه بعدی می باشد و امیدوار است با برگزاری این دوره های پیشرفته و معرفی دانشجویان مستعد به بازار کاری بتواند در راستای اعتلای سطح انیمیشن کشور به جایگاهی که استحقاق آن را دارد قدم های استوار و بزرگی بردارد.